1.3- Boxy

11. června 2013 v 20:35 | LIJA |  nápověda o JC
Můžete ustájit jednoho koně na jeden box. Vzhledem k časové náročnosti stavby je počet boxů, které Vaše centrum může mít, určen délkou Vaší registrace na Howrse. Za každé 2 dny registrace můžete koupit jeden box. Pokud však nakupujete za pasy, smíte jich nakoupit, kolik si jen budete přát.
Je několik druhů boxů o různých rozměrech. Větší boxy dodají Vašemu centru prestiž, protože poskytují Vašim koním větší komfort. Každý box musí mít podestýlku. Jsou různé kvality podestýlky. Podestýlku a boxy můžete nakupovat v obchodě pro JC.
Samozřejmě, že typ a stav boxů mají významný dopad na kondici koní ustájených ve Vašem centru. Z tohoto důvodu jsou podestýlka, velikost a čistota klíčové pro regeneraci a morálku koní, kteří v boxech spí. Kvalita Vašich boxů je jedním z prvků určujících prestiž Vašeho centra. Uvědomte si, že box můžete vylepšit a tím jej zvětšit, což může ovlivnit celkovou kvalitu všech Vašich boxů.

Podestýlka

Pro pohodlí koně nebo poníka musí být ve Vašich boxech podestýlka. K zakoupení podestýlky přejděte do obchodu centra. Až bude Vaše zásoba podestýlky nakoupena, zobrazí se na pravé straně stránky obchodu ve Vašem inventáři. Přejděte na stránku "Boxy", klikněte na "Správa podestýlky mých boxů" a zvolte podestýlku, kterou si přejete používat a kterou máte ve svém inventáři.
K údržbě boxů a ke každotýdenní výměně podestýlky musíte mít dostatek stájníků pro daný počet boxů ve Vašem centru. Na každých dvacet boxů potřebujete jednoho stájníka. Ten první je zdarma. Stájníka potřebujete najímat pouze tehdy, pokud má Vaše centrum více než dvacet boxů.
Stájníci pracují během údržby stránek ve 4 hodiny ráno. Proto se v novém boxu podestýlka objeví až druhý den.

Opravy

Vaše obsazené boxy se každým dnem opotřebují o 1%. Než dosáhnou 100% opotřebení, je třeba je opravit. Pokud je neopravíte, budou zničeny a koně v nich umístění budou vystěhováni. Až úroveň opotřebení dosáhne 75%, zobrazí se ikona pro opravu boxů- malá kovadlina. Oprava stojí 200 equus za jeden box.

Rezervace

Chcete-li přivítat koně určitého hráče, jediné co musíte udělat, je rezervovat jeden či více boxů prostřednictvím odkazu "rezervovat tento box".

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama