1.1- čas vašeho koně

11. června 2013 v 16:22 | LIJA |  nápověda o hře

Den koně

Kůň má svůj vlastní den, který není naším skutečným dnem. Historie dne se nachází nalevo na stránce koně. Den koně začíná v 8 dopoledne( když má Nyktinu hvězdu tak v 6 hod.), když se kůň probouzí. Poté každý úkon, který pro Vás musí kůň vykonat zabere určitou danou dobu. Např. krmení trvá 30 minut.
Váš kůň musí být uložen ku spánku před půlnocí (času koně). Poté už nemůže vykonávat žádné úkony. Jedinou výjimkou je ohřebení, které může nastat kdykoliv. Aby kůň zůstával v co nejlepším stavu, měli byste jej ukládat ku spánku nejpozději v 10 hodin večer.
Na konci dne musíte Vašeho koně uložit ku spánku. K tomu musí být ustájen v jezdeckém centru
Hříbata, která jsou mladší než 6 měsíců, mohou být uložena ku spánku, i když nejsou ustájena v jezdeckém centru.

Růst


Když je Váš kůň uložen ku spánku, automaticky zestárne při aktualizaci stránky (04:00). Jakmile se probudí, začíná nový den. Ve hře koně po každém probuzení zestárnou o 2 měsíce( když má vodu mládí tak o 1 měsíc ).
Pokud jste Vašeho koně neuložili ku spánku, nedojde přes noc k automatickému stárnutí. To znamená, že Vaši koně nebudou stárnout, pokud nebudete online.
Pokud jste Vašeho koně neuložili ku spánku, nedojde přes noc k automatickému stárnutí. To znamená, že pokud nebudete hrát, Váš kůň nebude stárnout. Pokud nechcete čekat na další den, potřebujete ke stárnutí růstové body. Občas nějaké najdete, když se Váš kůň probudí (bude to uvedeno v historii). Pokud ne, můžete si koupit růstové body pomocí pasů.
Existují dva předměty z Černého trhu, které umožňují obejít pravidla stárnutí:
  • Voda mládí Vám umožňuje nechat svého koně po jeho druhých narozeninách stárnout po jednom měsíci
  • Morpheovy paže Vám umožňují nechat svého koně stárnout libovolně až do věku 30 let.
Na rozdíl od růstových bodů je třeba tyto věci vždy přiřadit konkrétnímu koni.
Po svých 25. narozeninách Váš kůň zestárne: jeho zdraví a schopnosti upadají. Pokud se o něj budete dobře starat, může žít až do 35 let. Získáte-li Kámen Mudrců, bude Váš kůň nesmrtelný a jeho schopnosti nikdy neupadají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama